1084188. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sjölandskap med kyrka, olja på duk, signerad J. Lewis.

41 x 66 cm.

Dukskador efter spännramen.

41 x 66 cm.

Dukskador efter spännramen.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1084188

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 107