BENGT LINDSTRÖM. Figurkomposition. Färglitografi, signerad och numrerad 183/250.

1084150. BENGT LINDSTRÖM. Figurkomposition. Färglitografi, signerad och numrerad 183/250.

50 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 511