CHARLES EAMES. Stolar, 4 stycken, "DCM(Dining Char Metal)", valnöt, Herman Miller.

1083100. CHARLES EAMES. Stolar, 4 stycken, "DCM(Dining Char Metal)", valnöt, Herman Miller.

3 stycken märkta DCM samt 1 etikettmärkt Herman Miller.

Saknas 2 fötter på 2 stolar, 1 stol med fanerskada i ryggen samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 414