1083100. CHARLES EAMES. Stolar, 4 stycken, "DCM(Dining Char Metal)", valnöt, Herman Miller.

3 stycken märkta DCM samt 1 etikettmärkt Herman Miller.

Saknas 2 fötter på 2 stolar, 1 stol med fanerskada i ryggen samt bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1083100

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 546