HÖRNSKÅP MED VITRINÖVERDEL, idegran, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

1077487. HÖRNSKÅP MED VITRINÖVERDEL, idegran, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 91, bredd 52, höjd 183 cm.

Bruksslitage samt smärre fanerskada på ena benet.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 863