1077487. HÖRNSKÅP MED VITRINÖVERDEL, idegran, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 91, bredd 52, höjd 183 cm.

Bruksslitage samt smärre fanerskada på ena benet.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 90 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Göteborg, Herrljunga, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Växjö, Örebro
90 EUR
Sverige: Gävle, Luleå, Sundsvall, Umeå
103 EUR
Danmark: Köpenhamn
144 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
159 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
178 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
201 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
204 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
213 EUR
Finland: Helsingfors
213 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
260 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
260 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
355 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
355 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1077487

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 95