Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
CARLO ROSBERG. Bygata och kvinna, akvarell, signerad.
1076369. CARLO ROSBERG. Bygata och kvinna, akvarell, signerad.
46 x 59 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 59 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
839