BÖRGE MOGENSEN. Skrivbord, teak med metallben, 1900-talets mitt.

1076203. BÖRGE MOGENSEN. Skrivbord, teak med metallben, 1900-talets mitt.

Längd 170, bredd 63, höjd 68 cm.

Anlupna ben samt kantskador.

Børge Mogensen (1914–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Anlupna ben samt kantskador.

Børge Mogensen (1914–1972)

Antal besök: 1 682