BECK & JUNG (HOLGER BÄCKSTRÖM & BO LJUNGBERG). Multipel med färgserigrafier på plexiglas, signerad 1970 och numrerad 2/12.

1076200. BECK & JUNG (HOLGER BÄCKSTRÖM & BO LJUNGBERG). Multipel med färgserigrafier på plexiglas, signerad 1970 och numrerad 2/12.

Bildyta 17 x 17 cm, totalt mått 27 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 599