HERRARMBANDSUR, Tissot World Time Navigator, 1950-tal.

1075975. HERRARMBANDSUR, Tissot World Time Navigator, 1950-tal.

Hammarautomat. Diameter 35 mm.

Bruksslitage. Servad. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 215