SKÅL, glas, Ewald Dahlskog, Kosta.

1074176. SKÅL, glas, Ewald Dahlskog, Kosta.

Slipad dekor. Signerad E. Dahlskog Kosta. Höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 567