CLAES HAKE. kompositioner, blandteknik, 2 st, signerad och daterad 99.

1074163. CLAES HAKE. kompositioner, blandteknik, 2 st, signerad och daterad 99.

Samramade. Bladstorlekar ca 28 x 20respektive.

Fläckar. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 505