1074002. TORE HULTCRANTZ. "Mot Sarnanomassivet, Italien", olja på duk, sign.

33x41.

33x41.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 29 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
29 EUR
Storbritannien, Tyskland
39 EUR
Danmark, Finland, Frankrike, Norge
41 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
46 EUR
62 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
78 EUR
102 EUR
114 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1074002

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 72