TAKAMPEL, glas/mässing, 1900-talets första hälft.

1072908. TAKAMPEL, glas/mässing, 1900-talets första hälft.

Diameter 24, höjd 40 cm.

Smärre kantnaggar samt dekorslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 24, höjd 40 cm.

Antal besök: 519