GEORGE HENRY JENKINS. Bergslandskap med figur, olja på duk, signerad och daterad 1881.

1072685. GEORGE HENRY JENKINS. Bergslandskap med figur, olja på duk, signerad och daterad 1881.

46 x 68 cm.

något färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 68 cm.

något färgbortfall.

Antal besök: 755