1071503. TORSTEN RENQVIST. Komposition, etsning, signerad och numrerad 23/65.

Bildyta 24 x 30 cm.

ej examinerad ur ram.

Bildyta 24 x 30 cm.

ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1071503

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 293