1071419. ARMBANDSUR Tag Heuer, Professional, 200 meters, stål, quartz.
Damur 30 mm
Ref nr. WN1310-0
Serie nr. 956112
Boettnr. HR4584
Safirglas,
Datum
Originallänk, viklås.
Repor och bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.