ARMBANDSUR Tag Heuer, Professional, 200 meters, stål, quartz.

1071419. ARMBANDSUR Tag Heuer, Professional, 200 meters, stål, quartz.

Damur 30 mm
Ref nr. WN1310-0
Serie nr. 956112
Boettnr. HR4584
Safirglas,
Datum
Originallänk, viklås.

Repor och bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Damur 30 mm
Ref nr. WN1310-0
Serie nr. 956112
Boettnr. HR4584
Safirglas,
Datum
Originallänk, viklås.

Antal besök: 1 199