ARNE JACOBSEN. Skrivbord, teak, Danmark. Proveniens Familjen L. P. Jørgensen för CFO Novo1934-1972.

1070915. ARNE JACOBSEN. Skrivbord, teak, Danmark. Proveniens Familjen L. P. Jørgensen för CFO Novo1934-1972.

Längd 170, bredd 85, höjd 76 cm.

Bruksslitage, lös skiva, märken på skiva, samt fanerlagning och fanerskador.

Nycklar saknas.

Arne Jacobsen (1902–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Arne Jacobsen (1902–1971)

Antal besök: 1 467