BIRGER EKMAN. Manliga modeller, skisser, 6 st, signerade.

1070527. BIRGER EKMAN. Manliga modeller, skisser, 6 st, signerade.

Bladstorlekar ca 45 x 29 cm.

Veck. Fläckar. Gulnade. Hål. Skador på kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlekar ca 45 x 29 cm.

Antal besök: 1 750