1070526. BIRGER EKMAN. Manliga modeller, skisser, 6 st, signerade.

Bladstorlekar ca 45 x 29 cm.

Veck. Fläckar. Gulnade. Hål. Skador på kanter.

Bladstorlekar ca 45 x 29 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1070526

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 188