1070522. BIRGER EKMAN. Figurscener, skisser, 6 st, signerade.

Bladstorlekar ca 29,5 x 21 cm.

Sedvanligt ytslitage, smärre kantveck.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 27 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
27 EUR
Danmark
32 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
37 EUR
Frankrike
40 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
45 EUR
60 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
77 EUR
101 EUR
112 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1070522

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 154