1070521. BIRGER EKMAN. Figurscener, skisser, 6 st, signerade.

Bladstorlekar ca 30 x 21 cm.

Sedvanligt ytslitage, mindre kantveck.

Bladstorlekar ca 30 x 21 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1070521

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 226