BIRGER EKMAN. Heraldik, skisser, 20 st, signerade och flertalet daterade 1923-24.

1070511. BIRGER EKMAN. Heraldik, skisser, 20 st, signerade och flertalet daterade 1923-24.

Bladstorlekar ca 30,5 x 22 cm - 34 x 22 cm.

Gulnade. Mindre veck. Små hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 842