1069462. SPEGEL med KONSOLBORD, nyrokoko 18/1900-tal.

Valnöt. Spegelns höjd 188 cm. Konsolbord 95 x 42 cm, höjd 74 cm.

Bruksslitage, dekorskador.

Bruksslitage, dekorskador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 154 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Herrljunga, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Växjö, Örebro
154 EUR
Sverige: Gävle, Luleå, Sundsvall, Umeå
166 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
223 EUR
Danmark: Köpenhamn
239 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
241 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
296 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
331 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
341 EUR
Finland: Helsingfors
341 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
387 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
387 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
481 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
481 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
A
Föremålsnr
1069462

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 140