MATSALSGRUPP "Axet" BORD och 4 STOLAR, gustaviansk stil, 1900-tal.

1069332. MATSALSGRUPP "Axet" BORD och 4 STOLAR, gustaviansk stil, 1900-tal.

två skivor medföljer.

nytt tyg på stolarna, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

två skivor medföljer.

Antal besök: 4 730