Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
REINHOLD NORSTEDT. Stuga i skogen, olja på pannå, signerad.
1066997. REINHOLD NORSTEDT. Stuga i skogen, olja på pannå, signerad.
14 x 23 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
14 x 23 cm.
Göteborgs Auktionsverk
653