VÄGGPENDYL, förgyllt trä, Westerstrand, rokokostil.

1066141. VÄGGPENDYL, förgyllt trä, Westerstrand, rokokostil.

Höjd 59 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 59 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 355