Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
KATARINA ELFAST. Kvinnofigur, akvarell, sign.
1064412. KATARINA ELFAST. Kvinnofigur, akvarell, sign.
28 x 19 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
28 x 19 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 089