OSTBESTICK, 12 st, silver, Sheffield, England, 1896. Vikt 360 gram.

1063145. OSTBESTICK, 12 st, silver, Sheffield, England, 1896. Vikt 360 gram.

Längd 15-17 cm. Etui medföljer.

Mindre bucklor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 885