1063145. OSTBESTICK, 12 st, silver, Sheffield, England, 1896. Vikt 360 gram.

Längd 15-17 cm. Etui medföljer.

Mindre bucklor samt bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1063145

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 257