1063145. OSTBESTICK, 12 st, silver, Sheffield, England, 1896. Vikt 360 gram.

Längd 15-17 cm. Etui medföljer.

Mindre bucklor samt bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 30 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
30 EUR
Danmark, Finland, Storbritannien, Tyskland
36 EUR
Åland
41 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
44 EUR
59 EUR
Schweiz
70 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
117 EUR
152 EUR
175 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
5Vitrin
Föremålsnr
1063145

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 181