1062997. DALAGRIS, tidigt 1900-tal.

Polykromt bemålad mot ljus botten.
Längd 17 cm
Höjd 11 cm.

Åldersslitage, bruksslitage.

Längd 17 cm
Höjd 11 cm.

Åldersslitage, bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Hälsinglands Auktionsverk
Föremålsnr
1062997

Om auktionshuset

Namn
Hälsinglands Auktionsverk AB
Momsnr
SE559191271101
Org.nr
559191-2711
Telefon
079 340 65 83
Adress

Rönningevägen 4A
824 34 Hudiksvall
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 304