1059814. SEKRETÄR/BYRÅ, Peter Hvidt & Orla Mölgaard-Nielsen, Söborg Möbler, Danmark. 1950-tal.
Jakaranda, längd 105, bredd 48, höjd 120 cm
CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.
Kärvande lådor, fläckar samt smärre lagning.
Nycklar saknas.