SEKRETÄR/BYRÅ, Peter Hvidt & Orla Mölgaard-Nielsen, Söborg Möbler, Danmark. 1950-tal.

1059814. SEKRETÄR/BYRÅ, Peter Hvidt & Orla Mölgaard-Nielsen, Söborg Möbler, Danmark. 1950-tal.

Jakaranda, längd 105, bredd 48, höjd 120 cm

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Kärvande lådor, fläckar samt smärre lagning.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 374