1059353. MATSALSBORD, björk/teak, 1900-talets mitt.

Diameter 120, höjd 76 cm.

Fanerskador samt bruksslitage.

Diameter 120, höjd 76 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 78 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Göteborg, Herrljunga, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Vansbro, Växjö, Örebro
78 EUR
Sverige: Gävle, Luleå, Sundsvall, Umeå
89 EUR
Danmark: Köpenhamn
124 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
144 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
163 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
177 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
180 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
186 EUR
Finland: Helsingfors
186 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
233 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
233 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
325 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
325 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Gallerian
Föremålsnr
1059353

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 104