YTTERFODER MED PIEDESTAL, porslin, troligen Italien, 1900-talets första hälft.

1058164. YTTERFODER MED PIEDESTAL, porslin, troligen Italien, 1900-talets första hälft.

Total höjd 71 cm.

Sprickor, lagningar, dekorslitage samt krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 71 cm.

Antal besök: 611