1058164. YTTERFODER MED PIEDESTAL, porslin, troligen Italien, 1900-talets första hälft.

Total höjd 71 cm.

Sprickor, lagningar, dekorslitage samt krackelering.

Total höjd 71 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 72 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Belgien, Danmark, Finland, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien, Storbritannien, Sverige, Tyskland, Åland
72 EUR
Litauen
89 EUR
Bulgarien, Estland, Grekland, Irland, Kroatien, Lettland, Monaco, Polen, Portugal, Rumänien, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern, Österrike
95 EUR
Schweiz
112 EUR
Turkiet
170 EUR
Australien, Cypern, Japan, Kanada, Malta, Mexiko, Singapore, USA
205 EUR
Argentina, Bolivia, Brasilien, Chile, Colombia, Costa Rica, Ecuador, Egypten, Förenade Arabemiraten, Guatemala, Honduras, Hongkong, Indonesien, Island, Israel, Kina, Malaysia, Marocko, Nicaragua, Nya Zeeland, Panama, Paraguay, Peru, Ryssland, Saudiarabien, Sydafrika, Sydkorea, Taiwan, Thailand, Ukraina, Uruguay, Vitryssland
263 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Hylla 6
Föremålsnr
1058164

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 86