SVEN LJUNGBERG. Träsnitt, 6 st, signerade och numrerade.

1057935. SVEN LJUNGBERG. Träsnitt, 6 st, signerade och numrerade.

bildyta ca 40 x 50 cm.

ej examinerade ur ram, 1 träsnitt saknar glas.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

bildyta ca 40 x 50 cm.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Antal besök: 484