SKÅL, 2 st, FAT samt VAS, porslin, Kina och Japan, 1900-tal.

1055268. SKÅL, 2 st, FAT samt VAS, porslin, Kina och Japan, 1900-tal.

Imaridekor. Diam 19-29 cm. Vas, höjd 34 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 532