GOLVVAS, porslin, Kina, 1800-talets slut.

1055168. GOLVVAS, porslin, Kina, 1800-talets slut.

Dekor av blommor i underglasyrblått. Höjd 62 cm.

Nagg, spricka samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg, spricka samt nagg.

Antal besök: 678