1054840. VALERIO ADAMI, Färglitografi, signerad och numrerad 193/250.

Storlek 57x64 cm.

Storlek 57x64 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Laholms Auktionskammare
Föremålsnr
1054840

Om auktionshuset

Namn
Laholms Auktionskammare AB
Momsnr
SE559125319901
Org.nr
559125-3199
Telefon
0720908444
Adress

Vallbergagården
312 50 Vallberga
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 184