SPEGEL, Johan Åkerblad, signerad IÅ, Stockholm (1758 - 1799).

1054770. SPEGEL, Johan Åkerblad, signerad IÅ, Stockholm (1758 - 1799).

Stockholms Hallstämpel 1789. Höjd ca 124 cm, bredd ca 65 cm.

skador, lagningar, omförgylld, senare spegelglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 810