CANAPÉ, "Lustgården", Kerstin Hörlin-Holmquist, ur produktionslinjen Paradiset, Trivaserien, NK Verkstäder, 1950/60-tal.

1054404. CANAPÉ, "Lustgården", Kerstin Hörlin-Holmquist, ur produktionslinjen Paradiset, Trivaserien, NK Verkstäder, 1950/60-tal.

Längd 165, höjd 100 cm.

Solblekt, fläckar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 165, höjd 100 cm.

Solblekt, fläckar, slitage.

Antal besök: 2 643