1051483. ANTON GENBERG. Landskapsbild, olja på duk, signerad.

79 x 109 cm.

79 x 109 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 77 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
162 EUR
Danmark, Finland, Storbritannien, Tyskland
208 EUR
Frankrike, Italien, Norge, Spanien
244 EUR
278 EUR
Bulgarien, Irland, Kroatien, Slovenien, Ungern
360 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Herrljunga, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Vansbro, Växjö, Örebro
77 EUR
Sverige: Gävle, Luleå, Sundsvall, Umeå
88 EUR
Danmark: Köpenhamn
122 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
143 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
162 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
175 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
178 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
184 EUR
Finland: Helsingfors
184 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
231 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
231 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
324 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
324 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Vägg E
Föremålsnr
1051483

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 207