1050913. PIERRE OLOFSSON. Grafiskt blad, komposition, signerad samt numrerad 167/220.

Bladmått 54 x 38 cm.

Pierre Olofsson (1921–1996)

Bladmått 54 x 38 cm.

Pierre Olofsson (1921–1996)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Laholms Auktionskammare
Föremålsnr
1050913

Om auktionshuset

Namn
Laholms Auktionskammare AB
Momsnr
SE559125319901
Org.nr
559125-3199
Telefon
0720908444
Adress

Vallbergagården
312 50 Vallberga
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 368