HANS RIPA. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad Ripa.

1050882. HANS RIPA. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad Ripa.

46 x 38 cm.

Ramskada.

Hans Ripa (1912–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 38 cm.

Ramskada.

Hans Ripa (1912–2001)

Antal besök: 449