RINGAR, 3 st samt BROSCH, 18 k, vikt 12,2 gram.

1049929. RINGAR, 3 st samt BROSCH, 18 k, vikt 12,2 gram.

Brosch längd 4 cm
Ringar storlek diameter 16,5-18 mm.

Ringskenor med bucklor. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brosch längd 4 cm

Antal besök: 380