Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Smycken & Ädelstenar
Smycken
BROSCH SAMT ÖRHÄNGEN, förgyllt silver, Flora Danica.
1048436. BROSCH SAMT ÖRHÄNGEN, förgyllt silver, Flora Danica.
Längd 22-44 mm.
Smärre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 22-44 mm.
Smärre bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
659