SÅSSNIPA, silver, svenska importstämplar, 1900-tal. Vikt 495 gram.

1044287. SÅSSNIPA, silver, svenska importstämplar, 1900-tal. Vikt 495 gram.

På livet dekor av blommor i releif. Höjd 13 cm.

Bruksslitage. Gravyr undertill. Sprickor på hänkel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 478