FRANCIS DROUARD. Kvinnostudier, färglitografier, signerad Drouard.

1040390. FRANCIS DROUARD. Kvinnostudier, färglitografier, signerad Drouard.

Rammått 29 x 33,5 cm samt 45 x 62 cm.

1 ram med förgyllningsskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 ram med förgyllningsskada.

Antal besök: 890