1039325. HARRY WICHMANN. "Franskt stenbrott", olja på pannå, signerad.

45 x 54 cm.

Harry Wichmann (1916–1993)

45 x 54 cm.

Harry Wichmann (1916–1993)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1039325

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 138