HARRY WICHMANN. "Franskt stenbrott", olja på pannå, signerad.

1039325. HARRY WICHMANN. "Franskt stenbrott", olja på pannå, signerad.

45 x 54 cm.

Harry Wichmann (1916–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 54 cm.

Harry Wichmann (1916–1993)

Antal besök: 547