Diameter 25 cm.

En tallrik med lagning och nagg.
Missfärgning och krackelering förekommer.

Diameter 25 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 28 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
28 EUR
Storbritannien, Tyskland
38 EUR
Danmark, Finland, Frankrike, Norge
42 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
46 EUR
62 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
80 EUR
104 EUR
115 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Hylla 15
Föremålsnr
1039289

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 24

Andra intressanta föremål