49 x 72 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

49 x 72 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 62 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
73 EUR
Danmark, Finland, Storbritannien, Tyskland
79 EUR
Åland
85 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
88 EUR
103 EUR
Schweiz
114 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
162 EUR
199 EUR
223 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Herrljunga, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Luleå, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Vansbro, Växjö, Örebro
62 EUR
Danmark: Köpenhamn
101 EUR
Finland: Helsingfors
101 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
132 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
147 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
151 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
156 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
158 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
204 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
204 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
300 EUR
Spanien: Dörrleverans - Andalusien, Galicien och Mallorca
300 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1036905

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 154